Certyfikaty SSL

Certyfikaty SSL


CERTUM Commercial SSL

CERTUM Commercial SSL jest to certyfikat z grupy DV (ang.: Domain Validation), który jest uznawany za zaufany przez wszystkie popularne przeglądarki internetowe. Uproszczona procedura wydania (nawet do 15 minut) umożliwia jego instalację zaraz po dokonaniu płatności i weryfikacji prawa do domeny. To jeden z najszybszych sposobów na zabezpieczenie przesyłanych danych w sieci. Zapewnia on weryfikację domeny i szyfrowanie połączeń do 256 bitów. Posiadanie tego zabezpieczenia można uwidocznić na stronie WWW poprzez umieszczenie prestiżowej pieczęci CERTUM. Dzięki niej użytkownicy zyskują pewność, że mogą bez obaw rejestrować się w serwisie i korzystać z oferowanych e-usług.

Cena: od 129 zł netto


CERTUM Trusted SSL

CERTUM Trusted SSL jest to certyfikat z grupy OV (ang.: Organization Validated), który wyświetla sprawdzone dane firmy lub organizacji wraz z domeną na którą zostanie wydany certyfikat. Wydanie certyfikatu poprzedzone jest wnikliwą weryfikacją zarówno danych zamawiającego jak i dostępu do domeny. Posiadanie tego zabezpieczenia można uwidocznić na stronie WWW poprzez umieszczenie prestiżowej pieczęci CERTUM. Dzięki niej użytkownicy zyskują pewność, że mogą bez obaw rejestrować się w serwisie i korzystać z oferowanych e-usług.

Cena: od 499 zł netto


Certyfikat CERTUM Premium EV SSL

Certyfikat CERTUM Premium EV SSL jest to certyfikat z grupy EV (ang. Extended Validation) czyli o rozszerzonej walidacji. Oznacza to, że dane zawarte w certyfikacie podlegają drobiazgowej weryfikacji a zielony pasek adresu WWW poświadcza najwyższy stopień bezpieczeństwa. Certyfikat CERTUM Premium EV SSL wydawany jest zgodnie ze standardami Guidelines For The Issuance And Management Of Extended Validation Certificates. Jego posiadanie daje gwarancję, że osoby odwiedzające zabezpieczone nim serwisy nigdy nie otrzymają komunikatu „niezaufany certyfikat - zabierz mnie stąd!”. Klienci zyskują pewność, że mogą bez obaw korzystać ze świadczonych przez Ciebie usług, a Ty zyskujesz prestiż i trwałą pozycję w sieci.

Cena: od 1499 zł netto

Wersja do druku