Czytniki kodów kreskowych


Voyager 1200g

Na bazie najlepiej sprzedającego się na świecie czytnika laserowego została stworzona jego współczesna wersja odpowiadająca wysokim wymaganiom rynku.
Voyager 1200g to wysokiej jakości skaner nawet bardzo uszkodzonych czy wyjątkowo złej jakości kodów. Dekoduje również kody o dużej gęstości. Duża wydajność odczytu zwiększa przepustowość wprowadzania danych i minimalizuje ilość błędów związanych z ręcznym wprowadzaniem danych, co znacznie usprawnia obsługę klientów.

Zachowując elegancki futurystyczny kształt obudowy zapewniono również odpowiednią ergonomię, która pozwala na stosowanie tego skanera w trybie ręcznym (przycisk) lub automatycznym (na podstawce).
Zintegrowanie gumowego przycisku i zastosowanie odpornej na zarysowania szybki minimalizuje ilość uszkodzeń.


Najważniejsze cechy:

- odczyt kodów 1D (w tym GS1 DataBar), także o dużej gęstości (od 3.5 mil),
- szybkość skanowania - 100 skanów na sekundę,
- nowoczesna i ergonomiczna obudowa zgodna z normą IP42,
- odporność na upadki (30-krotny upadek na beton z wysokości 1,5 m),
- tryb pracy automatyczny lub ręczny (przy użyciu przycisku CodeGate),
- multiinterfejs: możliwość wymiennego użycia interfejsów KBW, RS232 lub USB, poprzez - zmianę kabla- identyfikacja i konfiguracja interfejsów przebiegają automatycznie.

Dostępne opcje

Obudowa w kolorze czarnym lub szarym

Interfejsy: KBW, RS232, USB


MS 9520/9540 Voyager

MS 9520/9540 Voyager to seria najpopularniejszych na rynku laserowych czytników ręcznych. Podstawka w komplecie umożliwia pracę w trybie prezentacyjnym - odczyt następuje automatycznie.

Zastosowany w modelach MS9540 przycisk CodeGate umożliwia pracę w trybie "spustowym" (należy wówczas czytnik zdjąć z podstawki), co bywa bardzo pomocne przy czytaniu kodów uszeregowanych w formie menu. Po odłożeniu na podstawkę czytnik przechodzi w tryb automatyczny.
Podstawka może być mocowana w dwojaki sposób: poprzez sztywne przytwierdzenie podstawki do podłoża np. do lady sklepowej (mocowanie trwałe), bądź poprzez ustawienie czytnika na podstawce przesuwnej bez przytwierdzania jej na stałe.

Najważniejsze cechy:

- automatyczny odczyt,
- praca w trybie "ręcznym" i prezentacyjnym,
- ergonomiczna i nowoczesna obudowa,
- łatwo wymienialny kabel.


Motorola LS 2208

LS 2208 - ręczny czytnik laserowy uznanej w świecie kodów kreskowych marki MOTOROLA (d. SYMBOL).

Trwała konstrukcja, obudowa z dodatkowymi gumowymi zabezpieczeniami i odporna na zarysowania szybka to cechy, które predestynują do ciągłego, codziennego zastosowania.

Układ optyczny umożliwia odczyt kodów z odległości większej niż w przypadku większości czytników ręcznych, co znacznie usprawnia proces skanowania. LS 2208 jest lekki, posiada ergonomiczny kształt i niewielkie wymiary. Może pracować w trybie ręcznym (przycisk) lub prezentacyjnym (na podstawce)- wtedy odczyt następuje automatycznie.

Najważniejsze cechy:

- odczyt kodów z odległości do 43 cm,
- praca w trybie automatycznym lub przy użyciu przycisku,
- ergonomiczny kształt i trwała obudowa.


MS 3780 Fusion

MS 3780 Fusion to czytnik, który łączy cechy skanerów różnych typów: jest laserowym czytnikiem wielokierunkowym, ale posiada opcję skanowania jednoliniowego. Umieszczony w podstawce pracuje w trybie prezentacyjnym, a po wyjęciu z podstawki można go używać jako czytnika ręcznego.
Wyposażony w przycisk CodeGate pozwala użytkownikowi na selekcję kodu. Po odłożeniu na podstawkę przechodzi w tryb odczytu automatycznego.
Lekka, ergonomiczna obudowa i regulowany statyw pozwalają na dogodną zmianę ustawienia czytnika i dopasowanie ustawienia do warunków pracy.

Najważniejsze cechy:

możliwość pracy w trybie liniowym (dla kodów uszeregowanych w formie menu) lub wielokierunkowym,
odczyt automatyczny (praca w statywie) lub przy użyciu przycisku CodeGate aktywującego przesył danych,
wysoka prędkość czytania w automatycznym trybie odczytu,
lekka i ergonomiczna obudowa i regulowany, stabilny statyw zwiększają komfort i wydajność pracy operatora.MS 1690 Focus

MS 1690 Focus to wysokiej klasy czytnik wielokierunkowy typu imager, w którym zastosowano technologię wizyjną.
Brak elementów ruchomych czyni go odpornym na uszkodzenia mechaniczne.
Może pracować jako czytnik prezentacyjny (na podstawce) w automatycznym trybie odczytu lub (po zdjęciu z podstawki) jako czytnik ręczny, wyzwalany przyciskiem CodeGate.

Focus dekoduje wszystkie standardowe kody jednowymiarowe oraz kody dwuwymiarowe typu PDF417, a także zbiera i przesyła dane w postaci obrazów w formatach jpg, bmp i tiff.

Ze względu na te własności może być stosowany w bankowości, sieciach pocztowych, transporcie, służbie zdrowia, aptekach i hurtowniach leków, laboratoriach fotograficznych, przemyśle, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża ilość danych związanych z produktem i gdy istotne jest bezpieczeństwo tych danych.

Trwała i wytrzymała obudowa predestynują go do pracy w magazynach, czy halach fabrycznych.


Wersja do druku