Terminale POS


IBM SurePOS 500

SurePOS 500 to zintegrowane rozwiązanie dotykowe idealne do barów, restauracji i sklepów specjalistycznych. Monitor dotykowy oparty o technologię podczerwieni o dużym kącie nachylenia daje możliwość łatwej obsługi terminala oraz swobodnego kontaktu sprzedawcy z klientem, a możliwość dołączenia drugiego niezależnego monitora pozwala zwiększyć obszar zastosowań i zainteresować klientów innowacyjnością rozwiązania. Duża ilość portów we/wy zwiększa funkcjonalność terminala pozwalając podłączyć szeroką gamę urządzeń peryferyjnych. Specjalnie zaprojektowana zgrabna i wzmocniona konstrukcja wytrzyma pracę w ciężkich warunkach chroniąc w ten sposób inwestycję w technologię. Monitory dotykowe oparte o technologię podczerwieni dają ostry i wyrazisty obraz, nie wymagają kalibracji oraz pozwala operatorowi na swobodny dotyk matrycy (palcem, długopisem lub paznokciem). SurePOS 500 ma możliwość dołączenia niezależnego, drugiego monitora (dotykowego lub tradycyjnego) pozwala na interaktywną formę sprzedaży opartą na "współpracy" z klientem.

Łatwy w obsłudze, zintegrowany ekran dotykowy pozwala na szybszą obsługę transakcji i krótszy czas szkolenia personelu. Ekran LCD o wysokim kontraście i jasności pozwala na komfortowe użytkowanie terminali pomieszczeniach o słabym lub przyciemnionym oświetleniu.

Elastyczność konfiguracji systemu.
Otwarta platforma zgodna z normami przemysłowymi obsługuje szeroki zakres aplikacji POS, systemów operacyjnych oraz urządzeń peryferyjnych. Pięć wersji jednostek systemowych oraz długa lista niezwykle łatwych do zintegrowania urządzeń peryferyjnych (np. system kuchenny KDS, szuflady kasowe, czytniki kart magnetycznych dodatkowe wyświetlacze) zapewnia konfigurację systemu pod kątem indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzięki mnogości portów komunikacyjnych istnieje możliwość podłączenia urządzeń innych producentów np. terminali danych, drukarek fiskalnych.

Cena: na telefon


UP-V5500 POS

UP-V5500 POS to połączenie stylu, funkcjonalności i ceny przez co doskonale sprawdza się w każdych warunkach wpływając korzystnie na ergonomię pracy sprzedawcy.

Wyposażony jest w 15 calowy, uchylny, dotykowy ekran, 4 złącza USB oraz 4 złącza RS232. Zintegrowany czytnik kart magnetycznych wykorzystywany może być przez pracowników do logowania się do systemy sprzedażowego, bądź do obsługi systemu lojalnościowego. Urządzenie posiada chłodzenie pasywne, co sprawia że jest bezszelestne. Zainstalowany system Windows POSReady 2009, sprawia że terminal jest gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania.

UP-V5500 POS stosowany jest we wszelkiego rodzaju systemach sprzedażowych, gastronomicznych oraz hotelowych.

Cena: 3990 zł netto


SHARP RZ-X650 POS

SHARP RZ-X650 POS wyposażony jest w 15 calowy, dotykowy ekran, 4 złącza USB oraz 3 złącza RS232. Istnieje możliwość montażu czytnika kart magnetycznych (trzy ścieżki) wykorzystywany może być przez pracowników do logowania się do systemy sprzedażowego, bądź do obsługi systemu lojalnościowego. Posiada możliwość montażu w standardzie VESA. Urządzenie posiada chłodzenie pasywne, co sprawia że jest bezszelestne.

Zainstalowany system Windows POSReady 2009, sprawia że terminal jest gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. SHARP RZ-X650 POS znajdzie zastosowanie we wszelkiego rodzaju systemach sprzedażowych, gastronomicznych oraz hotelowych.

SHARP RZ-X650 jest kompletnym urządzeniem, które dzięki swojej jakości, parametrom, preinstalowanemu systemowi operacyjnemu jest bardzo konkurencyjny cenowo do produktów innych firm (do których często trzeba dopłacać do wersji podstawowej, żeby uzyskać podobne wyposażenie – nie osiągając jednak takiej jakości i niezawodności).

SHARP RZ-X650 jest kompletnym urządzeniem, które dzięki swojej jakości, parametrom, preinstalowanemu systemowi operacyjnemu jest bardzo konkurencyjny cenowo do produktów innych firm (do których często trzeba dopłacać do wersji podstawowej, żeby uzyskać podobne wyposażenie – nie osiągając jednak takiej jakości i niezawodności).

Cena: 4090 zł netto

 


POS ELZAB P10

Terminal POS ELZAB P10 to urządzenie dedykowane do pracy w punktach handlowych i gastronomicznych. Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego terminal ułatwia i przyśpiesza pracę sprzedawcy.

Wysoka jakość
Zastosowane markowe podzespoły renomowanych firm takich jak Intel® czy Toshiba® pozwolą na wieloletnią bezawaryjną pracę. Ponadto 15 calowy ekran charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem ochrony IP52 co oznacza ochronę przed wnikaniem pyłu w ilościach nie zakłócających pracy urządzenia oraz ochronę przed kroplami wody padającymi na obudowę pod kątem 15° względem położenia normalnego.
Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

Wydajność
Serce komputera stanowi niezawodny dwurdzeniowy procesor Intel Atom D2550 taktowany częstotliwością 1,86GHz. Komputer wyposażony jest w jedną kość pamięci RAM o wielkości 2 GB oraz dysk twardy o pojemności 320 GB.

Uniwersalność
Terminal współpracuje ze wszystkimi programami sprzedażowymi (handel i gastronomia) działającymi w środowiskach Microsoft i Linux.
Liczne porty wejścia/wyjścia pozwalają na jednoczesne podpięcie wielu urządzeń peryferyjnych np. wag, drukarek, czytników.

 

 

Dane techniczne:


EKRAN
Przekątna ekranu: 15"
Jasność ekranu: 250 cd/m2
Typ panelu dotykowego: Rezystancyjny 5 przewodowy
Maksymalna rozdzielczość: 1024 x 768


JEDNOSTKA CENTRALNA
Procesor: Intel® Atom D2550 Dual Core™ 1.86 GHz L2 1M, FSB 1066MHz
Pamięć RAM: 2GB DDR3 SO-DIMM
Max. możliwość rozszerzenia RAM: 4GB (2 gniazda pamięci)
Dysk twardy: 320 GB SATA
Karta grafiki: zintegrowana
Karta muzyczna: zintegrowana
Współpraca z systemami operacyjnymi: Windows® XP, WEPOS, POSReady 2009, Windows® 7 32bit, POSReady 7, Linux


PORTY I SLOTY
Ilość portów USB: 4 x USB 2.0
Ilość portów szeregowych: 3 x D-SUB9 ; 1 x RJ-45
Port klawiatury: 1 x PS/2
Port myszy: 1 x PS/2
Port równoległy: 1 x LPT
Port dodatkowego monitora: 1 x VGA
Sieć Ethernet: 1x RJ-45 (10/100Mbps Giga LAN)
Audio: Line out, Mic in


OPCJE ROZBUDOWY
Czytnik kart magnetycznych: tak
Wyświetlacz klienta: opcjonalnie 9,7” lub 15”


INNE
Montaż VESA: tak, montaż bez podstawy, VESA 75
Chłodzenie: pasywne
Warunki pracy: 5°C~35°C / 20%~85% RH
Wymiary: 388 x 188 x 305 mm
Waga: 5,7 kg
Kolor: Czarny/Zielony limonkowy
Certyfikaty: FCC Class A / CE / LVD
Stopień ochrony (przód ekranu): IP52
Stopień ochrony (całe urządzenie): IP32

Cena: 2990 zł netto


 

W ofercie posiadamy karty magnetyczne do urządzeń POS

Więcej informacji: 668-842-733

Jesteście Państwo zainteresowani ?
Prosimy o kontakt, a przyjedziemy na miejsce i doradzimy Państwu najlepsze rozwiązanie.