Komputery


Administracja - Obsługa informatyczna firm - jest to usługa związana z opieką serwisową firm. Usługa ta opiera się na bazie wykupionego miesięcznego abonamentu, który w zależności od posiadanego pakietu zapewnia oczekiwany zakres opieki serwisowej. Abonamenty zapewniają gwarancję ciągłej pracy firmy oraz szybszą interwencję serwisu.

Internet - Strony internetowe - nasza firma posiada w swojej ofercie tworzenie stron internetowych. Jak wszyscy już wiemy, aby firma mogła prężnie się rozwijać, potrzebuje własnej strony internetowej. Potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu, poczynając od drobnej strony internetowej, skończywszy na dużych sklepach internetowych.

Internet - Serwery FTP - posiadamy w ofercie szybkie i stabilne serwery FTP. Każdy z naszych klientów może ubiegać się o konto FTP, aby zabezpieczać ważne dane. Na takie serwery możemy przesyłać archiwizacje programów, ważne oferty, potrzebne dane. Serwery FTP to gwarancja na dodatkową ochronę ważnych danych, a jednocześnie dostęp do nich przez internet z każdego komputera posiadającego połączenie z internetem.

Internet - Konta pocztowe - każdy z naszych klientów otrzymuje konto mailowe. Gwarantuje to doskonałą metodę wymiany korespondencji. Nasi klienci dzięki takim kontom pocztowym mają gwarancję pewności, iż zostaną poinformowani o wszystkich zmianach w firmie, o wszystkich promocjach i nowościach. Konta są dobrze zabezpieczone i posiadają doskonały filtr niechcianych wiadomości.

Komputery - Zestawy komputerowe - zajmujemy się sprzedażą zestawów komputerowych. Posiadamy w ofercie gotowe markowe zestawy komputerowe czołowych producentów oraz montujemy zestawy komputerowe zgodnie z wytycznymi naszych klientów.

Komputery - Modernizacja komputerów - zajmujemy się pełną modernizacją sprzętu komputerowego.

Komputery - Oprogramowanie - zajmujemy się sprzedażą oprogramowania komputerowego.

Komputery - Serwis komputerów - Serwisujemy wszystkie komputery. Naprawiamy komputery pod względem sprzętowym jak i również programowym.

Komputery - Sprzedaż serwerów
- Sprzedajemy różnego rodzaju serwery, począwszy od małych serwerów w niewielkich sieciach komputerowych, skończywszy na dużych serwerach w większych przedsiębiorstwach.

Komputery - Sprzedaż sprzętu komputerowego - W sprzedaży posiadamy wszelkie części, sprzęt i akcesoria komputerowe: procesory, karty graficzne, drukarki, kable połączeniowe itp.
Notebooki - Sprzedaż notebooków

Notebooki - Serwis notebooków - Serwisujemy notebooki: rozbudowa, wymiana matryc, naprawa płyt głównych.